Interpretacja wyników badania bHCG i wiek ciąży

Witam, Proszę o pomoc w interpretacji wyników beta hcg. Dziś 22.12.16 poziom beta hcg wynosi 56,2 i wskazuje na 4 tydzień ciąży. Ostatni okres rozpoczął się 21.11.16, cykle mam ok. 27-30 dniowe. W dn. 17-19.12.16 miałam delikatne plamienie, które świadczy o implantacji. Kalkulator wyliczył mi, że jestem w 5 tyg. ciąży, czy wobec tego poziom bety hcg 56,2 nie jest za niski?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć poziom beta hcg i udac sie do lekarza ginekologa