Interpretacja wyników badania EEG a wykluczenie padaczki

Witam,proszę o interpretację wyniku Eeg:Zapis spoczynkowy z dominacją rytmu beta o omplitudzie do 20uV,fale alfa nieliczne 11-12 Hz o ampl.20-25uV.RZ niewidoczna.Brak zróznicowania przestrzennego.Kilkakrotnie pojawiają sie obustronnie w odprowadzeniach czołowych i skroniowych grupy polimorficznych fal theta o ampl.do 4-45uV.Hw i Fs nie zmienia zapisu.Moje pytanie,czy ten zapis wyjasnia ew.podejrzenie,lub wykluczenie padaczki,oraz neuralgię nerwu trójdzielnego. Dziekuję.

Badanie EEG nie jest badaniem stosowanym w diagnostyce neuralgi nerwu trójdzielnego a jedynie padaczki i kilku innych rzadko występujących chorób.