Interpretacja wyników badania krwi 4-latka

Prosze o interpretacje wynikow mojego 4letniego synka PLT 443 HGB 14.8 Erytrocyty 5.09 monocyty 11.4 hematokryt 40 MCV 74 MCH 26 MPV 9.7 lym 43.9 neutrofile 40.02 bazofile 0.0 ezofile 4,4 czas protrombinowy 10.4 wskaznik protrombinowy 105 INR 0.90 APTT 43.01 Fibrynogen 3,40 ALT 29 AST 35 bardzo proszę o odpowiedż.Anna

Szanowna Pani.
Trudno analizowac wyniki bez informacji o stanie zdrowia pacjenta. Co mozna powiedzieć to tyle ze są one dla dziecka w tym wieku prawidlowe. Jesli dziecko nie prezentuje żadnych objawów i lekarz rodzinny nie stwierdza nic w badaniu przedmiotowym i podmiotowym mozna sie uspokoic.
Z poważaniem J.Zachwieja