Interpretacja wyników badania krwi i częste infekcje gardła

Witam proszę o interpretację wyników: Hemoglobina : 13,2, płytki krwi 204.0, neutrofile 2.19 (poniżej normy 2,5-7,0), Limfocyty 2,29, monocyty 0,38, eozynofile 0,05 poniżej normy, bazofile 0,0, potem dalej podane sa wartości dot. kobiet poza okresem ciąży: neutrofile 44,3, limfocyty 46,4 powyżej normy, monocyty 7,7, eozynofole 1,0 bazofile 0,4, niedojrzałe granulocyty 0,2. CRP 1,10, amylaza 81, alt 20, Często mam infekcje gardła i zatok ostatnio przyjmowałam neosine i na gardło.Od roku powiększo

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.