Interpretacja wyników badania krwi na obecność glistnicy u trzyletniego dziecka

Proszę o interpretację wyników krwi trzyletniego synka. przeciw gliście ludzkiej wyszło 1,6 wynik lekko dodatni. Po dwóch mies. od ostatniej dawki leku 1,4.Zostałam poinformowana, że to IgG, bo IgM się nie robi. Czy dziecko ma robala mimo leczenia czy tez nie. Niepokoi mnie wysokie IgE całk. w czerw. 800, teraz 995. Jest pół roku zdrowy: gran. segmentowane 11%,gran. kwasochłonne 4%,limfocyty 80%, w tym poj.odczynowe,monocyty 5%, RDW-CV ciut za niski 11,2%. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z pozostałościami po chorobie. Organizm wytwarza przeciwciała które nie znikają zaraz po wyleczeniu.