Interpretacja wyników badania krwi Neu, Lym, Mon

Witam potrzebuje interpretacji badań morfologi. Wszystko jest w normie oprócz : NEU 2.14 (2.50-5.00) NEU % 44.8 (45.0-70.0) LYM % 45.1 (20.0-45.0) MON% 8.2 (3.0-8.0)
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

do interpretacji niezbędne są dodatkowe informacje - płeć, wiek, współistniejące choroby przewlekłe, oraz pozostałe wyniki morfologii (są różne normy dla różnych grup wiekowych), a podane w nawiasach normy są wystandaryzowane.
Interpretacja samych 4 podanych wskaźników bez dodatkowych informacji będzie niemiarodajna.