Interpretacja wyników badania krzywej insulinowej i cukrowej

Proszę o interpretację wyników badań krzywej insulinowej i cukrowej. Jestem kobietą, mam 169 cm wzrostu i ważę 57 kg: 0 - na czczo, 1 - po godzinie, 2 - po dwóch godzinach Glukoza: 0: 80 mg/dl 1: 72 mg/dl 2: 80 mg/dl Insulina: 0: 8,1 uU/ml 1: 44,5 uU/ml 2:46,0 uU/ml

Interpretacja badań powinna odbywać się w odniesieniu do stanu klinicznego pacjenta, po zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu badania. Podane wyniki badań mogą niepokoić - niskie wartości glikemii po spożyciu glukozy przy stosunkowo wysokich stężeniach insuliny. Jednak pełnej interpretacji nie można dokonać z poziomu portalu, proponuję wizytę u diabetologa. Pozdrawiam.