Interpretacja wyników badania LH, estradiolu i progesteronu u 42-latki

Witam Mam 40 lat proszę o interpretacje wyników badań LH 12.59 Estradiol 243.10 progesteron 0.65.Dziękuję za odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli badanie wykonane było w okresie okołoowulacyjnym czyli w środku cyklu przedstawione wyniki są w normie. Jeżeli jednak ( jak to zwykle bywa) badanie przeprowadzone było w 3 dniu cyklu nie można jeż tego powiedzieć. Proszę o podanie dania wykonania badania.