Interpretacja wyników badania moczu u 28-letniej osoby

Witam chcialabym poprosic o interpretację wynikow. Mam 28 lat. Mocz. Nabłonki plaskie d. Liczne Leukocyty 5-10 wpw Pasma śluzu b. Liczne Krysztaly szczawianu wapnia d. Liczne. Przejrzystosc lekko mętny Barwa ciemnozółty Ciezar wlasciwy 1.029.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami. a czy jakoś wywiad w kierunku kamicy układu moczowego?