Interpretacja wyników badania MRI szyi

Proszę o interpretacje wyników MRI szyi: Zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej.Obniżenie wysokości oraz inten. sygnału w obrazach t2-zależnych krążków międzyk. c3/c4,c4/c5,c5/c6,c6/c7(zmiany dehydratacyjne wielopoz..Wyostrzenia na przednich krawędziach trzonów kręgów c4-c7.Na poz.c3/c4 widoczna tylna umiarkowanego stopnia,centralno-prawoboczna przepuklina j.m.uciskająca worek oponowy oraz modelująca prawy korzeń nerwu rdzeniowego.Proce początkowych zmian zwyr-wytwórczych w st.międzykr.c3/c4.

Wyniki badań obrazowych odnosi się do badania fizykalnego i wywiadu. W innym przypadku jest to tylko opinia neurologa na temat obrazu który widzi na monitorze komputera.