Interpretacja wyników badania nasienia u partnera

Witam uprzejmie prosze o interpretacje wynikow badania nasienia partnera. Chcialabym wiedziec czy wszystko jest w porzadku czy sa jakies powody do niepokoju. Czy partner jest plodny. Objetosc 5ml PH 7,70 Czas uplynniania 10min Wygląd Śluz Lepkość Wynik HOS test % 85,2% Żywe plemniki 85,2% Koncentracja 18,27mln/ml mln/ejakulat 91,36 Plemniki ruchliwe 73,88% Ruch postepowy 61,72% Ruch niepostepowy 12,16% Nieruchliwe 26,12% Morfologia Plemnikow wedlug WHOWynik teratozospermi 1,44

Lek. Tomasz Budlewski

niestety opis nieczytelny, nie wiadomo czy jest teratozoospermia czy jest ok. proponuję udac się do lekarza zlecajacego powyższe badania.