Interpretacja wyników badania poziomu TSH i anty-TPO

Witam. Prośba o interpretację wyników. Tsh 3.86 norma od 0.35-4.94 Anty TPO 0.18 norma od 0.00-5.61 Byłem kiedyś u endokrynologa stwierdził Haschimoto na podstawie usg tarczycy i wyników Tsh. Było wysokie ok 5. Od dwóch miesięcy nie biorę euthyroxu i wyniki jak wyżej.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki są ok ale konieczna jest wizyta u lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.