Interpretacja wyników badania rezonansu magnetycznego głowy

Bardzo proszę o pomoc w zrozumieniu wyników rezonansu głowy. Mam 23 lata. i dostałam wyniki o treści: w istocie białej prawego płatu czołowego pojedyńcze ognisko śr 3 mm podwyższonego sygnału w IRM i T2 nie ulegające wzmocnieniu po CM najpewniej o charakterze zmiany naczyniopochodnej. Badania zostały wykonane ponieważ miałam czeste bole glowy, czasami nie widzialam przez kilka sekund. dretwienie twarzy i prawie codziennie dretwienie nog i rak. Moj tata przezyl wylew. Dziekuje bardzo

Zmiana praktycznie bez znaczenia,nie ma wpływu na dolegliwości.Wskazane wykonanie USG tętnic przedczaszkowych Doppler i konsultacja z wynikami u neurologa prowadzącego.