Interpretacja wyników badania TSH i usg tarczycy

Witam, Proszę o interpretacje wyników: TSH 3.20 uIU/ml FT4 1.33 ng/dl wyniki usg tarczycy: Cieśń 2mm prawy płat - 17x14x45mm lewy płat 13x15x42 Tarczyca mała, objętość ok. 9,7 cm3, jednorodna. na pograniczu ciesni i obu płatów symetryczne, niewielkie zmiany hypoechogeniczne, o wym. 1x4x5 mm i 1x3x4mm. poza tym tarczyca bez zmian ogniskowych, przepływ przez gruczoł prawidłowy. Wiek 21 lat, kobieta. Proszę o interpretacje poniewaz wizyte u lekarza mam dopiero pod koniec stycznia.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, obraz wskazuje na chorobę guzkowe tarczycy. Wyniki hormonalne sa prawidłowe. Zalecam stalam kontrole endokrynologiczna. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie tarczycy. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.