Interpretacja wyników biopsji - jakie są rokowania?

Wiek 27, pierś prawa Oligobiopsja: Carcinoma ductale infiltrans NOS B-R- Elston 6 pkt. (G2) Badania immunohistochemiczne: pan CK (+), EMA (+), E-cadherin (+), LCA (-) Receptory estrogenowe w części inwazyjnej (-) 0 pkt. Receptory progesteronowe w części inwazyjnej (-) 0 pkt. Her-2 w części inwazyjne (2+).

Proszę o interpretacje wyników i kilka słów o rokowaniu. Guz ma 5 cm - zaproponowano chemię przed operacją, potem jak się da to operacja oszczędzająca, następnie radioterapia.

Z góry dziękuję.

ponad rok temu

Witam.

Niestety z uwagi na charakter naszego serwisu nie interpretujemy wyników badań. Wyniki badań powinny być interpretowane przez lekarza prowadzącego, który zna pacjenta i ma możliwość zbadania go oraz zebrania szczegółowego wywiadu.

Pozdrawiam serdecznie