Interpretacja wyników biopsji piersi i Cellulae carcinomatosae

Proszę o interpretację wyników biopsji piersi: Rozpoznanie cytologiczne: 5-zmiana sutka prawego 6-7/2; 6--węzeł chłonny pachwowy strona prawa. Cellulae carcinomatosae.

W wyniku tym potwierdzono obecność komórek nowotworowych, jednak poza tym, nie mogę więcej odczytać. W interpretacji liczy się i wywiad, wskazania do pobrania. Należy udać się do lekarza kierującego.