Interpretacja wyników biopsji tarczycy u 25-latka

Witam, proszę o interpretacje wyników biopsji tarczycy (zdiagnozowane również hashimito): Na tle treści krwistej i licznych limfocytów oraz makrografów stwierdza się skupienia komórek nabłonka z cechami metaplazji onkocytarnej oraz płaty atypowych komórek mogących pochodzić z ogniska brodawkowatego rozrostu. Obraz cyt nie jest jednoznaczny (wg klas. Bethesda grupa III).

Szanowny Panie,
obraz cytologiczny nie jest jednoznaczny i należałoby to badanie powtórzyć po kilku miesiącach. Całość wyników trzeba skonsultować z lekarzem leczącym. W przypadku nadal niejednoznacznego obrazu cytologicznego trzeba wtedy też rozważyć leczenie chirurgiczne
pozdrawiam
dr R.Anielski