Interpretacja wyników CMV i wynik na awidność

Witam jestem w 13 tygodniu ciąży bardzo proszę interpretacje wyników CNV Normy labolatorium to CMV IgG 0,0-6,0 ujemny powyżej 6,0 dodatni ja mam 171,0 normy IgM 0,0-0,85 wynik ujemny 0,85-0,99 wątpliwy 1,00 dodatni ja mam 1,34 po trzech tygodniach wzrosło do 1,37. Zrobiłam również awidnośc igg i wyszła wysoka. Jak mam to rozumieć martwie się

Lek. Tomasz Budlewski

Wysoka awidność przemawia przeciwko świeżemu zakażeniu. Oba wyniki są dodatnie proponuję więc udać się do lekarza zlecającego powyższe badania lub skontaktować się z lekarzem chorób zakaźnych.