Interpretacja wyników cytologii i zmiany komórkowe

Bardzo proszę o interpretację wyników cytologii. A1 rozmaz odpowiedni do oceny B1 nie stwierdzono neoplazji śródnabłonkowej ani nowotworu złośliwego Inne zmiany nienowotworowe: odczynowe zmiany komórkowe związane z zapaleniem (łącznie z typowymi zmianami naprawczymi) czy konieczna jest wizyta u ginekologa? W przychodni powiedziano mi, że wynik jest prawidłowy.

Lek. Tomasz Budlewski

tak proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, byc moze bedzie koniecznosć zastosowania leczenia przeciwzapalnego.