Interpretacja wyników glukozy na czczo u 31-latki

Witam proszę o interpretacje wyników Glukoza na czczo- 104 mg/dl Glukoza po 1 godz.po podaniu 75g glukozy - 183mg/dl Glukoza po 2 godz.po podaniu 75g glukozy - 126mg/dl Insulina na czczo 23,9 Insulina po 1 godz. - 129,9 Insulina po 2 godz.196,3 DHEAS 79,30 ATG 4,57 IU/ml ATPO <1,0 IU/ml

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki wskazują na nieprawidłowa glikemię na czczo i być moze zbyt wysokim wydzielaniu insuliny, konieczna konsultacja lekarza diabetologa, pozostałe wyniki bez podania norm nie mozna sie wypowiedziec.