Interpretacja wyników - hemoglobina 6.0

Proszę o interpretację wyników badań krwi - kobieta, 35 lat. WBC-6,60, RBC 3,93, HEMOGLOBINA 6,90, HEMATOKRYT 26,4, MCH 17,60, MCHC 26,1, MCV 67,2, PŁYTKI KRWI 364. Dostałam skierowanie do szpitala na przetoczenie krwi, ale w wojewódzkim mnie nie przyjęto (...tylko z bezpośrednim zagrożeniem życia). W mojej miejscowości boję się pójść na ten zabieg (częste infekcje, złe warunki). Przyjmuję żelazo, kwas foliowy, witaminę C, burak czerwony. Dostałam właśnie biegunkę. Co mam zrobić jeszcze? PS To są wyniki 3 dni przed okresem. Wczoraj zrobiłam ponownie po krwotoku, który dostałam drugiego dnia okresu i miałam hemoglobinę 6.0. Proszę o odpowiedź, co mam zrobić?

Ma Pani głęboką niedokrwistość!!! Nie wiem, jakie jest Pani samopoczucie, jeśli niedokrwistość narastała powoli to pewnie dość dobre i nie jest to stan nagły - zagrażający życiu. Niemniej jednak wymaga intensywnego leczenia i ustalenia przyczyn tak dużej anemii. Toczenie krwi będzie prawdopodobnie nieuniknione. Proszę nie obawiać się infekcji krwi, gdyż krew jest jednakowo przebadana, niezależnie do jakiego szpitala trafia. Proponuję  zgłosić się do szpitala.