Interpretacja wyników histopatologicznych endometrium

Proszę o interpretację wyniku histopatologicznego ROZPOZNANIE ECTOPIA-1 DYSPLASIA-CIN3-1 BADANIE IHC - DODATNI W ATYPOWYM NABŁONKU - 1 ENDOMETRIUM ISTHMICUM - 2 ENDOMETRIUM CUM TRANSFORMATIO PSEUDODECIDUALIS PROBABILITER POST HT (Z OM-6DZ.C.) -3 MARKER P16 WYNIK DODATNI W ATYPOWYM NABŁONKU
Piotr Pilarski

Zapis jest nieczytelny. Sugeruję udać się z wynikiem do ginekologa. Możliwe ze konieczne będzie poszerzenie diagnostyki.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wdrożenie odpowiedniego dalszego postępowania leczniczego, prawdopodobnie operacyjnego. Proszę udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.