Interpretacja wyników Holtera i echo

Witam. Czy mogłabym prosić o interpretacje wyników Holtera i echo? Od paru miesięcy mam mocniejsze uderzenia serca oraz co miesiac napad częstoskurczu Holter: 116751 Qrs'ów Średni rytm HR 87 Max rytm HR 137 Min rytm HR 50 14 pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych 19 pojedynczych przedwczesnych pobudzeń komorowych 23 tachykardie Opis: Bez deniwelacji odc. ST. Przysp.sred.HR=87/min, poj. SVEB I VEB ECHO: Obraz serca bez istotnych zmian. śladowa niedomykalność zastawki trójdzielnej.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza kardiologa, po zapoznaniu się z wszystkimi wynikami bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.