Interpretacja wyników hormonów a problem zajścia w ciążę

Staram się z moim partnerem zajść w ciążę. Po wielu próbach jeszcze nam się nie udało. 5 lat temu miałam skrobany jajnik. Byłam u ginekologa i kazał mi zrobić wyniki hormonów - FSH, Progesteron i OB. Wyniki są następujące. OB = 7; FSH w 4 dc = 5,654; Progesteron w 22 dc = 20,406. Prosze o interpretację tych wyników i czy to jest powodem moich problemów?

Witam serdecznie,
Wyniki badań są w normie. Stężenia poszczególnych hormonów w określonych fazach cyklu są prawidłowe. Zatem nie jest to przyczyna problemów z zajściem w ciążę.
Być może po zabiegu na jajniku doszło do powstania zrostów. I to właśnie jest powodem Państwa problem z poczęciem potomstwa.
Aby wyjaśnić co jest przyczyną potrzebne będą kolejne badania. Należy wziąć pod uwagę również przyczyny ze strony partnera. On również powinien przejść badania.
Pozdrawiam