Interpretacja wyników i rak inwazyjny

Witam bardzo prosze o interpretacje wyników mojej mamy : 1.Rak inwazyjny; NST G2 2.Opinia patologa: P5 .Nowotwór złośliwy 3.P5. Nowotwór złośliwy:Rak inwazyjny 4. G:2 5. Status recept.estrogenowych % ER:80 6. Intensywnosc barwienia:Inrest.barwa.silna 7. Status receptorów progestronowych% PR:70 8. Status recept. HER-2:O 9. Ki-67 %:20 Bardzo prosze o pomoc i jakie są rokowania.

Witam , jakiej pomocy oczekuje Pani ode mnie na odległość W-wa-Wrocław??? na temat rokowań nie wypowiadam się,gdyz nie zajmuję sie przepowiadaniem przyszlości!!! z.żurawski