Interpretacja wyników krzywej insulinowo-glukozowej po obciążeniu glukozą 75 g

Witam, proszę o interpretacje wyników krzywej insulinowo-glukozowej po obciążeniu glukozą 75 g. Insulina na czczo: 25,2 (norma 2,6-24,9 mIU/ml), po 1 godz 43,7, po 2 godz 72,0, Glukoza na czczo: 97 (norma 70-99 mg/dl), po 1 godz 77, po 2 godz 104.

Lek. Tomasz Budlewski

a jak dokładnie wyglądało badanie? co Pani robiła po wypiciu glukozy?