Interpretacja wyników morfologii krwi 23-latki

Witam, Mam 22 lata i chciałam prosić o interpretację wyników morfologii krwi. Wszystko w normie oprócz: hematokryt 35,7% (norma 37-47), neutrofile 1,63 tys/µl (norma 2,5-7), eozynofile 0,08 tys/µl (norma 0,1-0,5), neutrofile 39,2% (norma 40-70), limfocyty 49,5% (norma 20-45). Dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Morfologię krwi należy oceniać całościowo. Podane nieprawidłowości mogą świadczyć o infekcji. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.