Interpretacja wyników morfologii krwi przy powracających infekcjach

Od trzech miesięcy mam następujące po sobie infekcje, najpierw zapalenie gardła, za dwa tygodnie to samo, później gardło i zapalenie oskrzeli i na koniec zatoki. Mam zrobioną morfologię: WBC 4,3, RBC 4,43, HGB 13,3, HCT 39,2, MCV 88,5, MCH 30,00, MCHC 33,9, PLT 233, LYMPH% 35,7, MXD% 8,8, NEUT% 55,5, LYMPH # 1,5, MXD# 0,4, NEUT# 2,4, RDW-CV 12,9, PDW 11,3, MPV 9,6, P-LCR 24,4.
ponad rok temu

Lek. Izabela Brym

Witam.

Wynik badania morfologii krwi obwodowej jest całkowicie prawidłowy. W sprawie nawracających zapaleń górnych dróg oddechowych polecam konsultację laryngologiczną.