Interpretacja wyników morfologii przy powiększonych węzłach chłonnych szyi

Witam, poprosze o analize wyniow morfologii, która zlecona zostala ze wzg na powieksozne w. chłonne szyi i jeden nadobojczykowy. Usg brzucha i rtg klatki piersiowej wyszly ok zdaniem lekarza rodzinnego. Hemoglobina 11,5 (norma 12-16), hematokryt 35,4% (norma 37-47), limfocyty 41 (norma 2--45), moje ob wyszlo 16 a crp 0,39. Podalam wartosci, ktore mnie niepokoją bo sa za niskie, o czym to swiadczy? Lekarz rodzinny sugerowal lekką niedokrwistosc.
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Na podstawie Pana wybranych wyników z morfologii można stwierdzić jedynie niewielką niedokrwistość. Pozdrawiam