Interpretacja wyników na cytomegalię u 34-latki

Witam chcialabym prosic o interpretację wynikow na cytomegalię,jestem w 34 tyg ciazu i nie dawno otrzymalam wyniki,dodam iz mialam robione takowe badania 1 raz w zyciu takze nie wiem kiedy moglam przechodzic ten wirus.Moje wyniki IgG 149.1 IU/ml przy czym normy to:ujemny 0.0-0.50,watpliwy 0.50-1.00,dodatni >1.00, CMV IgM 0.395 COI NORMY:ujemny 1.0
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Wyniki pokazują, że przeszła Pani infekcję w przeszłości i wytworzyła się odporność (dodatni wynik IgG). Obecnie nie ma aktywnej infekcji (ujemny wynik IgM) więc nie ma też ryzyka niekorzystnego działania na dziecko w Pani łonie.