Interpretacja wyników na obecność toksoplazmozy

IMGg 30 au/ml UJEMNY 00- 7,2 WATPLIWY 7,2- 8,8 DODATNI >8,8 IGM 3,0 AU/ML UJ. <6,0 WAT. 6,0- 10 DOD. >10,0 IgG 17,3 AU/ML UJ. 0,0- 0,4 W. 0,4- 0,6 D. >0,6 IgM 8,0 AU/ML UJ.<15,0 W. 15,0- 30,0 D. >30,0

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl