Interpretacja wyników na różyczkę przed planowaną ciążą

Witam. Chciałam prosić o interpretacje moich wyników na różyczkę. IgM mam 0.23, a IgG <5.00. Co to oznacza? Zrobiłam to badanie przed planowana ciążą i nie wiem czy to są dobre wyniki czy złe.

Wyniki wskazują, że jest Pani zdrowa i nie ma Pani przeciwciał odpornościowych przeciwko wirusowi różyczki. Myślę, że warto byłoby się zaszczepić. Po szczepieni przez 3 miesiące nie wolno zachodzić w ciąże