Interpretacja wyników oceny nasienia partnera

Witam chcialam prosic o interpretacje wynikow oceny nasienia partnera. Barwa szara Uplynnienie 20 Objetosc 3,6 Koncentracja 13 Ruch postepowy % 21 Ruch calkowity 59% Brak ruchu 41% Calkowita liczba pl w ejakulacie 46,8 Wbc 0 Zywe plemniki 85 Komorki okragle 0 Aglutynacja 0

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza urologa, po badaniu będzie mozna coś więcje powiedzieć. plemników jest troszke mniej niz norma oraz ruch postępowy powinien byc na poziomie => 32%