Interpretacja wyników po obciążeniu 75 gramami glukozy

Witam. Proszę o interpretację wyników po obciążeniu 75 gramami glukozy. Na czczo: Glukoza 103,8 mg/dl (norma 70-99) insulina 8,28 uU /ml (2,6-24,9) Po 1 h: Glukoza 117,3 mg/dl Insulina 27,94 uU/ml Po 2 h: Glukoza 149,4 mg/dl (norma 70-140) Insulina 34,85 uU/ml

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki wskazują na nieprawidłową glikemię na czczo oraz nieproawidłowa tolerancję glukozy. Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna określic odpowiednie dalsze postępowanie.