Interpretacja wyników przeciwciał w krwi

Witam, uprzejmie prosze o interpretacje wynikow: Antytrombina III (AT III) 88,0 % norma: 80,0 - 120,0 Białko C 105 % norma:70 - 140 Białko S 49,2 % norma: 58 - 128 Nie wykryto mutacji Leiden (p.Arg534Gln) czynnika V układu krzepnięcia P.ciała przeciw B2GP1 (beta 2 glikoproteinie 1) ujemne Antykoagulant toczniowy LA1/LA2 ujemny Homocysteina 7,5 umol/l norma: 5,0 - 12,0 P.ciała przeciw kardiolipinie (IgM i IgG) ujemne Czynnik krzepnięcia VIII 124 % Jakie sa zalecenia w przypadku starania o ciaze

Lek. Tomasz Budlewski

z nieprawidłowości w przedstawionych badaniach ma Pani niedobór białka S. Proszę udać się do ginekologa, który zlecił badanie, zaleci on odpowiednie postępowanie. W przypadku zaburzeń w układzie krzepnięcia w przypadku poronień nawykowych czasami stosuje się leki przeciwkrzepliwe takie jak heparyny czy w ciąży aspirynę.