Interpretacja wyników RTG odcinka kręgosłupa

Witam.Proszę o interpretację mojego RTG dolnego i górnego odc kręgosłupa. Pogłębienie lordozy lędźwiowej z przesunięciem lini statycznego przeciążenia ku przodowi.cechy rtg kregozmyku L5 ok 9mm.zmiany przeciążenia w postaci podwichniec w stawach m-k L3/4/5/S1 z cechami spodylosisi L4/5/S1.zmiany przeciazeniowe pogranicza LS.Splycenie lordozy szyjnej.Zwężenie przestrzeni m-k C4/5. Zmiany zwyrod. w stawach uncovertebralnych na poziomach C4/5/6.Mam 40 lat.czy mój stan jest poważny?Co mi grozi?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? jaka praca? dzwiganie?? konieczna jest laczna ocena badania i bezposredniego badania lekarskiego. prosze koniecznie udac sie do lekarza zlecajacego powyzsze badanie./