Interpretacja wyników tarczycy u 23-latki

Bardzo proszę o interpretację wyników tarczycy: TSH: 4,05 FT3: 4,74 FT4 14,76 z góry bardzo dziękuję za pomoc

Jeśli planuje Pani macierzyństwo, wówczas stężenie TZsH jest zbyt wysokie i konieczne jest podanie tyroksyny, hormonu tarczycy. Warto sprawdzić również poziom przeciwciał przeciwtarczycowych i raz jeszcze kontrolnie TSH przed ewentualnym rozpoczęciem leczenia