Interpretacja wyników testów ciążowych

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 21 sierpnia. Owulację według ovufriend miałam 7 września. 18 września wieczorem zrobiłam test Cleablue Dignital i na wyświetlaczu zobaczyłam Ciąża 1-2 tydzień. Dzisiaj rano zrobiłam test i na wyświetlaczu 3+ a to dopiero ok 17 dni od owulacji. Czy to może oznaczać ciąże bliźniaczą? Z góry dziękuję za odpowiedz
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciążę bliźniaczą można stwierdzić tylko na podstwie badania USG. Domowe testy ciążowe nie są zbyt dokładne i stąd mogą być te rozbieżności. Pozdrawiam