Interpretacja wyników TK płuc i guzek

Proszę o interpretację badania TK płuc. W S 4 P guzek śr. 7 mm. W S 4 P nadprzeponowo ognisko bezpowietrznego miąższu płucnego o wym. 17x23 mm o charakterze niedodmy subsegmentarnej. Poza tym w obrębie tkanki płucnej zmian patologicznych nie stwierdza się. Wnioski: HRCT bez cech zbiornika płynu płuca prawego nad prawą kopułą przepony. Nadmieniam, iż mam 75 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. prtoszę koniecznie udać się dolekarza zlecajacego powyzsze badanie.