Interpretacja wyników toksoplazmozy i przeciwciał

witam,proszę o interpretacje wyników toxoplazmozy ;przeciwciała w kl.IgG to <0,13 IU/ml <1,0 niereaktywny, .>1,0<3,0 niejednoznaczny ,>3,0reaktywny: przeciwciała w kl.IgM to 0,198 S/CO ;<0,8 niereaktywny >0,8<1,0 niejednoznaczny >1 0 reaktywny badanie wykonano aparatem Cobas,dziękuje

Witaminy w ciąży

Jest pani nieodporna. Proszę zasięgnąć porady ginekologa czego musi się Pani wystrzegać. Głównie nie jeść surowego mięsa. Wbrew utartym opiniom kot nie stanowi problemu.