Interpretacja wyników toksoplazmozy w 12 tygodniu ciąży

Witam. Proszę o interpretacje wyników Toxoplazmozy igg650.0 IU/ml, igm 1,05 COI gdzie IGG <1IU/ml -wynik ujemny, 1-<3- niejednoznaczny, >=3-dodatni IGM <0,8- ujemny, >=0,8-<1,0-niejednoznaczny, >=1,0- dodatni Jestem w 12 tygodniu ciąży

Taki wynik wymaga konsultacji w Poradni Chorób zakażnych. Wysokie miano przeciwciał toxoplazmozy IgG należy wyjaśnić - czy są to stare przeciwciała , czy coś działo się na początku ciąży.