Interpretacja wyników TSH i złe samopoczucie

Proszę o interpretację wyników: TSH 4.43mU/L (norma 4.7) ATG 28,3U/ml (0-60) ATPO <28U/ml (0-60). Dodam że na niedoczynność tarczycy leczę się 1,5 roku. Wynik TSH miałam już 2.5 a teraz po zwiększeniu dawki Letroxu znacznie się podniósł. Myślałam o chorobie hashimoto ale ATPO i ATG są w porządku. Wizytę u endokrynologa mam dopiero za jakiś czas a wyniki oraz złe samopoczucie nie dają mi spokoju. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Wyniki sugeruję konieczność zwiększenia dawki letroxu. Mogą one również tłumaczyć gorsze samopoczucie wynikajace z niedoboru hormonów tarczycy.