Interpretacja wyników WBC, CRP i GGTP
Witam bardzo proszę o interp.wyników WBC 11,00 Crp 13,7 i GGTP 100 co kilka miesięcy robię badania i ciągle mam podwyższone normy tych wskażników.Dodam również że mam po tk torbiel trzustki 33mm i w tej chwili wyszła mi cytologia pap 3 z ostrym stanem zapalnym.Proszę mi podpowiedziec co robić i od czego zacząć ginekologicznie biorę gynalgin i flukonazol i oczywiście kontrola.Martwi mnie ta leukocytoza i ggtp

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Leukocytoza i crp najpewniej wynika ze stanu zapalnego. Co do GGTP konieczne jest rozszerzenie diagnostyki pod kierunkiem chorób wątroby. Proszę koniecznie udać się do lekarza hepatologa.