Interpretacja wyników Western Blot a ryzyko nawrotu boreliozy u kobiety

Interpretacja wyników Western Blot a ryzyko nawrotu boreliozy KOBIETA , 29 LAT , PUŁAWY Witam. Bardzo proszę o interpretację wyników badań western blott w klasie igg : igg p83 ,borelioza Antygen p41 , borelioza Antygen VlsE Ba , borelioza Antygen VlsE Bb , borelioza Antygen VlsE Bg , reszta ujemne. Zaznaczam że 10 lat temu miałam wysoki poziom przeciwciał i kilkukrotnie byłam przeleczona antybiotykami. Chciałam wiedzieć czy te wyniki świadczą o nawrocie choroby.

Magdalena Mroczek

Jeśli nie ma objawów klinicznych prążki te w klasie Igg świadczą najprawdopodobniej o przebytej chorobie.