Interpretacja wyniku badań moczu u 8-miesięcznej dziewczynki

MOJA 8 MIESIECZNA CÓRKA MA WYNIKU MOCZU BARWA SŁOMKOWA PRZEJRZYSTOŚĆ NIEZUPEŁNIE PRZEJRZYSTY UROBILINOGEN-0,2 SG-1.010 PH-8.5 LEUKOCYTY-PLUS KOMURKI KRWINKI BIAŁE-3-5WPW NABŁONKI PŁASKIE- POJEDYNCZE WPW NABŁ.OKRĄGŁE- POJEDYNCZEWPW BAKTERIE- POJEDYNCZE WPW BARDZO MNIE TO NIEPOKOI BO MAM WRAŻENIE ŻE DZIECKO MA STAN ZAPALNY OB- 5 MAGNEZ 0,89 ZELAZO-75 WBC-6.3 LYMPH PLUS--70.20 MXD6.3 RBC-4.41 HGB-11.3 HCT 33.8 MCU76.6 MCH 25.6 MCHC33.4 RDWCU12.8 PLT315 PDW14.0 MPU10.8 P

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań powinien ocenić lekarz prowadzący w oparciu o aktualny stan kliniczny. Proszę zatem udać się z dzieckiem na wizytę do specjalisty.