Interpretacja wyniku badania biopsji gruboigłowej piersi

Proszę bardzo o rozszyfrować wyniku biopsji gruboiglowej piersi: normotypowe utkanie gruczolu piersiowego z niewielkim wloknieniem i gruczolistoscia. Pacjentka 29 lat.

Witam , trudno jest interpretować polskie słowa!!! Opis mówi o normotypowym utkaniu-czyli utkaniu o typie normy , w którym stwierdzono niewielkie włóknienie i gruczolistość. W opisie nie ma mowy (bo o to chyba głównie chodzi w pytaniu) o podejrzeniu nowotworu!!!!! Proszę na spokojnie udać się z tym wynikiem do lekarza prowadzącego! z.żurawski