Interpretacja wyniku badania EKG Holter

Interpretacja wyników holtera minimum HR -5 R-R - 52 bpm, maksimum HR-5 R-R - 183 bpm, średnie 24h - 89 bpm, Arytmie komorowe VE razem - 28142, pary VE - 872, V-Tachy - 2785, Najdłuższa VV-Tachy - 38 beats, Najszybsza V-Tachy -253 bpm, Najwolniejsza V-Tachy 72 bpm, VE na 1000/godz - 235/1224, VE "R na T" - 100

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym wyniku opisane są bardzo liczne zaburzenia rytmu. W celu szczegółowej interpretacji wyniku proszę zatem skonsultować się ze specjalistą kardiologiem, który zlecił wykonanie badania. Konieczne jest bowiem zestawienie wyniku z danymi klinicznymi.