Interpretacja wyniku badania insuliny po obciążeniu i na czczo

witam prosze o interpretacje wyniku. insulina na czczo 18,5 po obciazeniu 75g glukozu 1h 50,1 po 2 h 84,4 z gory dziekuje

Witam serdecznie. Nie podała Pani jednostek co utrudnia interpretację wyników. Jeżeli rzeczywiście jest to rzeczywiście wynik przedstawiający poziom insuliny a nie glukozy to można przypuszczać ,że jest to insulinoopornosc.