Interpretacja wyniku badania kwasu moczowego, CRP i OB

Lekarz pierwszego kontaktu zlecił mi badania i wynik wyszedł mi taki :- kwas moczowy 6.0 - RF 24 - CRP ilościowo 3 - OB 11 Jestem kobieta po 50 roku życia prosze o porade z gory dziekuje.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Z wynikami badań powinna Pani zgłosić się do lekarza rodzinnego, który zlecił ich wykonanie.
Nie mając żadnych informacji dlaczego badania były wykonywane, objawów klinicznych, dolegliwości, chorób współistniejących, itd nie jest możliwa interpretacja w/w wyników.
Na "sucho" można jedynie orzec, że nie ma wyznaczników laboratoryjnych stanu zapalnego, kwas moczowy, OB, CRP i RF w granicach normy.