Interpretacja wyniku badania moczu u kobiety w 36. tygodniu ciąży

Uprzejmie proszę o interpretację wyniku badania moczu Ciężarna, lat 26, 36 tydzień ciąży. Leukocyty dużo Erytrocyty ślad, wyługowane Nitraty dodatni Mikroskopowy osad moczu Nabłonki płaskie nieliczne w.p.w. pojedyncze Nabłonki okrągłe 0-1 w.p.w. nieobecne Leukocyty gęsto pokrywają p.w. Erytrocyty wyługowane 1-3 w.p.w. Bakterie liczne w.p.w. nieobecne

Lek. Tomasz Budlewski

wynik wskazuje na infekcje dróg moczowych, proszę koniecznie udać się do lekarza prowdzącego leczenie, konieczne jest leczenie.